Spolehlivé vozy pouze u autopůjčovny Praha

Pokud pátráte po voze, který uspokojí všechna vaše očekávání, a přitom si nechcete kupovat vlastní, je tu výborné řešení. Stejně tak v případě, že se vaše vlastní vozidlo porouchá v nevhodném momentu. V tom případě je tu pro vás právě autopůjčovna Praha. Našim lidem nesejde na tom, jestli se chcete vydat na okružní jízdu po EU nebo jen dojet na druhý konec města – naším primárním cílem je vaše spokojenost. Vyhovíme proto všem požadavkům a to 7 dní v týdnu v době od 7 do 18ti hodin. Pokud si nemůžete automobil vyzvednout, můžeme ho do 90 minut od potvrzení objednávky přistavit zdarma kdekoliv po Praze.

Vozový park opravdu pro náročné

Každý máme rádi jiný typ a vzhled vozu. Proto je náš vozový park velmi dobře zásoben, díky čemuž si z naší nabídky vybere opravdu každý klient podle svých potřeb a vkusu. Nabízíme auta vhodná k rodinným výletům i sportovnější kousky, se kterými se dá vyrazit na svižnou pánskou jízdu. Nechybí ani luxusnější vozidla pro prezentaci vaší firmy. Vše je k dispozici ve verzích s  manuální i automatickou převodovkou.

Proč vybrat právě autopůjčovnu Praha?

Technický stav našich vozidel je vždy perfektně udržovaný a naši pracovníci vám za něj ručí. S námi navíc nečekejte žádné skryté poplatky. Vše s vámi bude probráno jasně, stručně a srozumitelně. V ceně pronájmu jsou i kompletní asistenční služby včetně možnosti sjednat si i 0% spoluúčast. Máme bohaté reference a horu zkušeností, což nám dovoluje dlouhodobě upravovat služby na míru zákazníkovi.

Jak postupovat?

Podmínky zapůjčení vozidla od naší firmy vás bezpochyby mile překvapí svou přístupností a vstřícností. Stačí vám k němu minimálně dvouleté zkušenosti s řízením motorových vozidel, minimální věk 21 let spolu s občanským a řidičským průkazem. Oba nám předložíte během sjednávání konkrétního pronájmu vozu. A ještě jedna milá zpráva – veškeré ceny uvedené na našich webových stránkách jsou konečné, nikde nejsou zašité další poplatky.

Jaké další užitečné info...

Jestli potřebujete pronájem auta na delší dobu, je tu možnost zřízení operativního leasingu. Vozidla jsou určena jak k cestování po České republice, tak i po celé EU. Stačí se s námi předem domluvit. Uvedené ceny platí pro veřejnost a smluvní partnery, ne pro pojišťovny. Jak nájem, tak i kauce se platí před samotným vypůjčením. Zamezujeme tak potížím některých klientů s placením. Kauce je vratná při vrácení vozidla. Podnikatel potřebuje k pronájmu navíc výpis z obchodního rejstříku.

Publikováno: 15. 11. 2019

Kategorie: Auto&Moto

Autor: Barbora Ticháčková