Neplatíte zbytečně moc na povinném ručení?

Hledáte způsob jak ušetřit? Mnoho českých domácností by mohlo ušetřit tisíce na „povinných“ položkách a přitom to zabere jen pár minut. Pokud i Vy chcete zkrouhnout své výdaje, zjistěte si, zda všechny již uzavřené pojistky, tarify či bankovní produkty jsou pro Vás stále výhodné, jako když jste je před lety uzavírali.

Vydělávejte více a pojistné neřešte

Než prozradíme, jak na levnější povinné ručení, přidáme tip na zvýšení příjmů. Podaří-li se vám rozpočet zvýšit třeba o několik tisíc nebo dokonce ještě více, nebudete muset povinné ručení řešit. Pokud si rozumíte s klávesnicí a rádi si hrajete se slovy, můžete nabízet copywriting nebo psaní placených PR článků na PRYard.com. Anebo vydělávat jinak - youtuberingem, propagací inzerent na Instagramu... Možností je víc než dost, a právě PR Yard vám vstup do online businessu usnadní. Pokud již podnikáte, ale business vám stagnuje, budou se vám hodit různé formy propagace. Na PR Yardu najdete spoustu šikovných lidí, se kterými své podnikání posunete o úroveň výše. Zaregistrujte se zdarma ještě dnes a začněte vydělávat!

Vyplatí se to?

Třeba povinné ručení. Pokud chcete bez dlouhého hledání zjistit, zda můžete na povinném ručení ušetřit, využijte porovnání povinného ručení online. Zde najdete srovnání povinného ručení od všech pojišťoven. Po zadání pár informací o Vás a Vašem voze zjistíte, která pojišťovna Vám poskytne nejvýhodnější pojištění. Myslete však na to, že nejlevnější povinné ručení nemusí nutně značit to nejvýhodnější řešení. Cena pojistného totiž závisí na mnoha parametrech. Srovnávač povinného ručení Vám ukáže i další výhody, které můžete kromě nižší ceny získat. Jestliže si vyberete povinné ručení, můžete si ho rovnou online sjednat s pojišťovnou. A proč se Vám vlastně vyplatí sjednání povinného ručení online? Nemusíte si v nabytém programu hledat čas na osobní sjednávání smlouvy na pobočce pojišťovny, srovnávač zlepšuje konkurenční boj, srovnávač získává pojišťovnám mnoho klientů a tak od nich může požadovat smlouvy s lepšími cenami a výhodnějšími podmínkami. Sjednání povinného ručení online je výhodné i pro pojišťovnu, protože si tak ušetří velkou část nákladů a i díky tomu je konečná cena pojistného výhodnější.

Jak na to?

Na internetovém srovnávači vyplníte formulář, který Vám zabere jen pár minut. V prvním kroku vyplníte informace o výkonu a objemu motoru, typu, stáří, hmotnosti a značce vozidla. Přidáte pár informací také o sobě - věk a délka bezeškodného období (vypočítává se z délky předchozího pojištění a počtu pojistných událostí). Pak už doplníte jen kontaktní údaje a stisknete tlačítko pro porovnání nabídky. Potom se před Vámi otevře tabulka s nabídkama všech pojišťoven, které budou seřazeny od nejnižšího po nejvyšší pojistné.  

Publikováno: 17. 09. 2019

Kategorie: Pojištění

Autor: Barbora Ticháčková