Jak si vybrat to nejlepší pojištění?

Povinné ručení

Povinné ručení je skutečně povinné a každý majitel motorového vozu musí toto pojištění uzavřít. Pojišťovny se proto předhánějí, kdo klientům nabídne výhodnější nabídku a zvýhodnění, tak toho náležitě využijte a pod heslem „Dva se perou, třetí se směje“ si vyberte to nejlevnější povinné ručení přímo pro Vás a Vaše vozidlo.

V případě, že nebudete mít uzavřené povinné ručení, hrozí Vám pokuta i trestní stíhání. A to ani nemluvě o té újmě na Vašem bankovním účtu, kterou by způsobilo odškodnění za majetek a zdraví, které by jste svým nepojištěným vozem případně poškodil/a. Ušetřit můžete nejenom na uzavření nové výhodnější smlouvy, ale i na bezpečné jízdě. Mnohé pojišťovny odměňují své pojištěnce za jízdu bez nehod a povinné ručení si tak můžete snížit až o 60%.

Aby jste si ušetřili práci s hledáním té „správné“ pojišťovny, využijte praktický online srovnávač pojištění. Jednotlivé nabídky se liší cenou pojištění a rozsahem plnění a doprovodných služeb. Díky možnosti porovnání si na www. ušetřeno.cz lehce najdete nejlevnější povinné ručení. Myslete ovšem na fakt, že nejlevnější vždycky neznamená to nejvýhodnější! Ale i s tím si online srovnávač poradí. Díky přehledným informacím okamžitě uvidíte, v čem se kromě ceny jednotlivé nabídky liší. Stačí jen zadat údaje o Vaší osobě a Vašem automobilu.

Pojištění online je plnohodnotným pojištěním, které je naprosto stejné, jako to, které se uzavírá osobně v pojišťovně.

Cestovní pojištění

Na cestovní pojištění by jste měli myslet po každé, když se chystáte za hranice. Zdravotní potíže nebo úraz Vás může potkat kdykoliv a málokdo má na to, aby si zaplatil zdravotní péči z vlastní kapsy. Přitom Vás běžné cestovní pojištění Vás vyjde na pár korun denně.

Díky srovnání cestovního pojištění budete mít dokonalý přehled o cenách a výši pojistného krytí u jednotlivých pojišťoven.