Vozy nejvyšší kvality jen u autopůjčovny Brno

Potřebujete akutně automobil, který uspokojí všechna vaše očekávání? Přitom si nechcete kupovat vlastní? Nebo je váš vůz porouchaný a potřebujete nutně odvoz? V tom případě je pro vás autopůjčovna Brno perfektním řešením. Je nám jedno, jestli budete cestovat po městě, nebo zda si vyrazíte na dovolenou po EU. Naším hlavním cílem je spokojený klient, tedy vaše osoba. Vyhovíme každému a to po 7 dní v týdnu. Pokud si nemůžete automobil vyzvednout, jsme schopni jej do 90 minut od potvrzení objednávky přistavit zdarma kdekoliv po Brně.

Vozový park pro náročné nabízí i autopůjčovna Praha

Je nám jasné, že každý má rád jiný typ a vzhled vozu. Proto je náš vozový park velmi dobře zásoben a to rovněž v naší pobočce autopůjčovna Praha, díky čemuž si u nás vybere skutečně každý klient dle svých potřeb a vkusu. Nabízíme auta vhodná k rodinným výletům i sportovnější kousky, se kterými se dá vyrazit na pánskou jízdu. V nabídce nám nechybí ani luxusnější vozidla, třeba pro firemní reprezentaci. Vše je k dispozici s manuální i automatickou převodovkou.

Jak konkrétní pronájem?

Podmínky zapůjčení vozidla od autopůjčovny Brno i autopůjčovny Praha vás určitě mile překvapí. Stačí vám k tomu alespoň dvouleté zkušenosti s řízením automobil, minimální věk 21 let a občanský a řidičský průkaz, který nám předložíte pro sjednávání pronájmu. Nakonec ještě jedna milá zpráva – veškeré ceny uvedené na našem webu jsou konečné, tedy nečekejte jakékoli skryté poplatky.

A jaký je průběh zapůjčení auta?

Na výběr máte širokou paletu osobních automobilů včetně dodávek. Všechny vozy jsou pravidelně sepisovány a kontrolovány, ručíme vám tedy za jejich stoprocentní technický stav. Najdete u nás obyčejnou Octavii na výlet, i modernější Superb. Pokud si nejste jisti volbou, rádi vám poradíme. Po volbě je čas na jeho rezervaci. Automobily z naší autopůjčovny Brno i autopůjčovny Praha můžete rezervovat mailem i po telefonu. Uveďte také, zda si vůz vyzvednete, nebo ho chcete někam přistavit. Čas předání záleží na konkrétní domluvě s naším pracovníkem domluvě. Při samotné předávce vůz nafotíme a zkontrolujeme. Je to naše pojistka při případných problémech a pochybnostech při vrácení. Poté sepíšeme jednoduchou smlouvu o vypůjčení vozidla – celý proces zabere obvykle nejvýše 15 minut.

Bonusové možnosti pro každého klienta

Pro vaši plnou spokojenost nabízíme několik bonusových služeb. Můžete si u nás zapůjčit GPS navigaci, dětskou autosedačku, připojištění mobility pro jakoukoliv technickou závadu a pojištění a připojištění mezinárodních asistenčních služeb v ceně. Vrácení vozu je posledním krokem v rámci naší spolupráce. Vozy mají vždy natankováno, proto prosíme o to samé při vrácení. Stejně jako při předání vozidla, i zpětné převzetí může probíhat na smluveném místě, kde opět zkontrolujeme stav vozu, nádrže a ujetých kilometrů. Poté vám vrátíme kauci. V případě, že jste kauci skládali přes platební kartu či bankovní převod, bude vám platba vrácena stejným způsobem. Jestliže jste platili hotově, kauce bude vrácena ihned.

Publikováno: 25. 03. 2020

Kategorie: Auto&Moto

Autor: Barbora Ticháčková