Obytné přívěsy Hobby a sezona 2018

Karavany německé značky Hobby si za pět desetiletí vybudovaly pověst špičkových vozů pyšnících se skvělým designem, velkým vnitřním prostorem, využíváním nových technologií i nekompromisní kvalitou zpracování. Karavany Hobby pokrývají 24 % evropského trhu a ani v roce 2018 nebude chtít firma tuto pozici opustit. Do nového roku vstupuje s bohatou nabídkou obytných přívěsů, ze kterých si dle svých potřeb a požadavků vybere každý zájemce. Jaké jsou tedy v letošním roce ty nejzajímavější položky z portfolia značky Hobby?

Modelové řady pro rok 2018

Pro své zákazníky si firma v letošním roce připravila 56 modelů obytných přívěsů v celkem sedmi modelových řadách. Již na první pohled jsou na nich patrná vylepšení oproti starším modelům. Změn se dočkal exteriér i vnitřní vybavení. Přívěsy jsou opět o něco elegantnější i luxusnější a potěší oko každého milovníka kvalitního designu. Nejpatrnějších změn se v tomto ohledu dočkala vstupní, základní řada označovaná jako ONTOUR. Ani interiér a vybavení ale nepřišly zkrátka. Některé změny jsou individuální pro každou modelovou řadu, z těch obecných lze ale jmenovat např. zrcadlové obrácení rozložení u modelů s francouzskou postelí. Tato chytrá změna umožnila přístup k toaletní kazetě z opačné strany, než je předstan a používání přívěsů je tak opět o něco snazší a příjemnější.

Portfolio

Kromě již zmíněné řady ONTOUR mohou zákazníci vybírat i z rodinných modelů DE LUXE či PRESTIGE, sportovněji laděné DE LUXE EDITION, elegantní krásy modelové řady EXCELLENT i vysoce luxusních modelů PREMIUM, které budou ozdobou každého kempu či jiného stanoviště. Samostatnou kategorii potom tvoří opravdu velký LANDHAUS. Vybírat je rozhodně z čeho. Je proto čas zvolit jeden z mnoha modelů a vyrazit za dobrodružstvím! Značka Hobby vám bude na cestách spolehlivým partnerem.

Publikováno: 20. 02. 2018

Kategorie: Auto&Moto

Autor: Barbora Ticháčková

Tagy: karavany hobby