Autopůjčovna Brno - jen vozy nejvyšší kvality

Potřebujete pro svůj záměr automobil, který uspokojí všechna vaše očekávání, a přitom si nechcete kupovat vlastní? Nebo je vaše auto porouchané a potřebujete nutně odvoz? V tom případě je pro vás autopůjčovna Brno perfektním řešením. Je nám jedno, jestli budete cestovat po městě, nebo zda si vyrazíte na dovolenou po EU. Naším hlavním cílem je spokojený klient. Vyhovíme proto všem a to 7 dní v týdnu. Pokud si nemůžete automobil vyzvednout, jsme schopni jej do 90 minut od potvrzení objednávky přistavit zdarma kdekoliv po Brně.

Náš vozový park je opravdu rozsáhlý

Je nám jasné, že každý má rád jiný typ a vzhled vozu. Proto je náš vozový park velmi dobře zásoben, takže si u nás vybere opravdu každý klient podle svých potřeb a vkusu. Nabízíme vozy vhodné k rodinným výletům i sportovnější kousky, se kterými se dá vyrazit na pánskou jízdu. Nechybí ani luxusnější vozidla, například pro reprezentaci firmy. Vše s manuální i automatickou převodovkou.

Jak na to konkrétně

Podmínky zapůjčení vozidla od naší firmy vás určitě mile překvapí. Stačí vám k tomu alespoň dvouleté zkušenosti s řízením automobil, minimální věk 21 let a občanský a řidičský průkaz, který nám předložíte pro sjednávání pronájmu. Nakonec milá zpráva – veškeré ceny uvedené na našich webových stránkách jsou konečné, tedy bez skrytých poplatků.

Jak probíhá zapůjčení

Na výběr máte široky sortiment osobních automobilů i dodávek. Všechny automobily jsou pravidelně sepisovány, ručíme vám tedy za jejich stoprocentní technický stav. Najdete tu obyčejnou Octavii na výlet, tak i modernější Superb. Pokud si nejste jisti volbou, rádi vám poradíme. Po volbě je čas na jeho rezervaci. Automobily z naší autopůjčovny si můžete rezervovat mailem či po telefonu. Uveďte také, zda si vůz vyzvednete, nebo ho chcete někam přistavit. Čas předání záleží na domluvě. Při samotné předávce vůz nafotíme a zkontrolujeme – je to pojistka případných problémů a pochybností při vrácení. Poté sepíšeme jednoduchou smlouvu o vypůjčení vozidla – celý proces zabere obvykle nejvýše 15 minut.

Bonusové možnosti pro každého

Pro vaši plnou spokojenost nabízíme několik bonusových služeb. Můžete si u nás zapůjčit GPS navigaci, dětskou autosedačku, připojištění mobility pro jakoukoliv technickou závadu a pojištění a připojištění mezinárodních asistenčních služeb v ceně. Vrácení vozu je posledním krokem naší spolupráce. Vozy mají vždy natankováno, proto prosíme o stejný stav při navrácení. Stejně jako při předání vozidla, i zpětné převzetí může probíhat na domluveném místě, kde zkontrolujeme stav vozu, nádrže a ujeté kilometry. Poté vám vrátíme kauci. V případě, že jste kauci skládali přes platební kartu či bankovní převod, bude vám platba vrácena stejným způsobem. Jestliže jste platili hotově, kauce bude vrácena ihned.

Publikováno: 04. 11. 2019

Kategorie: Auto&Moto

Autor: Barbora Ticháčková