Vše pro motocyklisty se stroji o kubaturách 50-350 cm³

Jaro, léto a podzim jsou vhodnými ročními obdobími pro oprášení našich motorových jednostopých i dvoustopých strojů a vykonání dobrodružné výjižďky. Před výjižďkou je nezbytné provést preventivní kontrolu a servis stroje. Dolít potřebné kapaliny, zkontrolovat pneumatiky apod. Při této kontrole můžeme zjistit nejrůznější závady, které musíme odstranit, jinak budou motocykly, skútry nebo čtyřkolky nezpůsobilé provozu na pozemních komunikacích. Mnohdy je potřeba několik náhradních dílů, které jsou především na produkty čínské a japonské výroby hůře dostupné.

Kvalitní náhradní díly, bez kterých by nemusely být jednostopé a dvoustopé stroje jako motorky, skútry a čtyřkolky čínské, japonské a evropské výroby o kubaturách od 50-350 cm³ pojízdné, najdete i v nabídce spolehlivého prodejce společnosti Pyramida Průhonice s.r.o. Tuto firmu najdete v areálu dominantní 15 metrů vysoké prosklené pyramidě, jež se nachází nedaleko komerční zóny Čestlice. Nabízené náhradní díly si můžete zakoupit také skrze jejich internetový obchod s názvem ND moto, který najdete na webových stránkách s odkazem na www.ndmoto.cz. Ale to není vše. Firma Pyramida Průhonice s.r.o. nabízí také rozličné doplňky pro motocyklisty, značkové jednostopé a dvoustopé stroje (motocykly, skútry, čtyřkolky) a vozidla nejrůznějších automobilových značek. K zakoupeným strojům je zajištěna servisní síť po celé České i Slovenské republice. O záruční a pozáruční prohlídky se stará více než 100 obchodních partnerů za pomoci pravidelně odborně vyškolených techniků a nejmodernějších diagnostických přístrojů a technologií.

Nabízené náhradní díly a doplňky zahrnují brzdy, elektroinstalaci, filtry, karburátory, vstřikování, kola, pneumatiky, náboje, osy, hřídele, ložiska, gufera, o-kroužky, motory, nádrže, páčky, bowdeny, palivové systémy, plasty, pohony (řetězy, rozety, řemeny, kardany, variátory), rámy, nosiče, držáky, stojany, sedla, řídítka, zrcátka, rukojeti, spojovacé materiál, silentbloky, světlomety, blikače, žárovky, tachometry, otáčkoměry, přístroje, tlumiče, kyvné vidlice, výfuky, helmy boty, příslušenství a oblečení.